Jdi na obsah Jdi na menu
 


Funkce

Funkci můžete získat jedině tak, že se zapíšete do pořadníku. Výplata se dostává na konci měsíce (pokud jste celý měsíc funkci správně vykonávali). FUNKCE SE NEDÁ PRODAT, KOUPIT ANI VYMĚNIT!!

ANTISPAM

Vedoucí funkce: Mončusák
Výplata: 6600 bodů
Počet: 55
Prochází stáj a hledá lidi, kteří porušují pravidla stáje (inzerce kde nemá být, upoutávky na webové stránky, žebrání o hlasy do výstav a podobných akcí a podobně). Když na něco narazí, ihned to zkopírují do Kontrola funkcí -> Antispam. Samozřejmě k tomu i napíšou, kdo to kam napsal ;o) Člověka, který spam píše či rozesílá, také upozorní, že porušuje pravidla stáje Ufonek. Smí také mazat příspěvky v knize Tržiště a Kecálek, které tam nepatří. Dalším úkolem je promazávání starších příspěvků v Tržišti a Kecálku (mažte příspěvky starší jak týden), antispam se tak stará o "pročišťování" stáje.

 

FINANČNÍ PORADCE

Vedoucí funkce: lenka608
Výplata: 4500 bodů
Počet poradců: 10
Pomůže vám zlepšit vaši finanční situaci :o) Můžete se na něj obrátit vzkazem (sekce Rádci a poradci). Komu poradili zapisují do Kontrola fcí -> finanční poradce

 

HOLIČ KONÍ

Vedoucí funkce: kovovamince
Výplata: 4500 bodů
Počet holičů: 30
Holič koní plní žádosti uživatelů v sekci péče -> holič. To, co s koníkem přesně udělal píše do holičského deníčku v boxu koně. V sekci péče -> holič u dané žádosti po jejím vyřízení klikne na hotovo. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

HOLIČ PEJSKů

Vedoucí funkce: Pegas
Výplata: 4500 bodů
Počet holičů: 22
Ostříhá vaše pejsky v sekci péče -> holič pejsků. Měl by tu být alespoň 5 dní v týdnu. Pokaždé by měl přesně napsat, co s pejskem provedl, ne jen pouhopouhé "hotovo". Je zdarma. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

JEZDEC

Vedoucí funkce: Angel123
Výplata: jen to, co si vydělá za starání
Počet jezdců: 220
Může se o vaše koně postarat v době vaší nepřítomnosti. Neplatí ale poplatky za ustájení apod. vašeho koně. Jakmile zaškrtne, že se o určité koně bude starat, tak se prostě starat musí, jinak může přijít o funkci. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

KONTROLA FOTEK KONÍ

Vedoucí funkce: vendys
Výplata: 4000 bodů
Počet kontrolorů: 20
Kontroluje fotky u vašich koní, jestli nejsou kradené (např. z jiných stájí, stránek...) a jestli tam vůbec nějaké jsou. Pokud máte kradenou fotku, napíše vám vzkaz s upozorněním. Pokud vám takovýto vzkaz přijde, nedohadujte se, a fotografii vyměňte. Své kontroly zapisuje alespoň jednou týdně do Kontrola fcí-> kontrola fotek koní. Nepatří tam ale "vše je ok" a podobné zápisky - nikdy není vše ok ;)

 

KONTROLA FOTEK MAZLÍČKů

Vedoucí funkce: Aridea
Výplata: 4000 bodů
Počet kontrolorů: 15
Kontroluje fotky u vašich mazlíčků, jestli nejsou kradené (např. z jiných stránek). Pokud vám přijde vzkaz s upozorněním, že máte kradenou fotografii, nedohadujte se, a fotografii vyměňte. Své kontroly zapisuje alespoň jednou týdně do Kontrola funkcí -> Kontrola fotek mazlíčků. Nepatří tam ale "vše je ok" a podobné zápisky - nikdy není vše ok ;)

 

KONTROLA FOTEK PEJSKů

Vedoucí funkce: Myška_Andy
Výplata: 4000 bodů
Počet kontrolorů: 16
Kontroluje fotky u vašich pejsků, jestli nejsou kradené (např. z jiných stránek). Pokud vám přijde vzkaz s upozorněním, že máte kradenou fotografii, nedohadujte se, a fotografii vyměňte. Své kontroly zapisuje alespoň jednou týdně do Kontrola fcí -> kontrola fotek pejsků. Nepatří tam ale "vše je ok" a podobné zápisky - nikdy není vše ok ;)

 

KONTROLA HŘEBCů

Vedoucí funkce: Verunkah
Výplata: 4000 bodů
Počet kontrolorů: 8
Kontroluje hřebce v sekci péče-> Hřebci k připouštění. Kontrolují v jakém jsou hřebci stavu - k připouštění jsou vhodní jen ti nejlepší! Pokud nemají zaplacený poplatek za veterináře nebo mají v žalostném stavu kopyta či zdraví, zapisují je do Kontrola funkcí -> Kontrola hřebců (tam zapisují všechny své kontroly)

 

KONTROLA JEZDCů

Vedoucí funkce: Angel123
Výplata: 4000
Počet kontroly: 5
Kontrola jezdců sleduje, jak jezdci pracují. Je potřeba nahlásit, jakmile se jezdec nepostará o koně, které si zamluvil v sekci Péče -> Jezdec. Také když se jezdec nestará o žádné cizí koně - je neaktivní - je potřeba to napsat. Můžete do svých kontrol také psát kdo funkci vykonává v pořádku, kdo skvěle atd :) Kontroly pište do sekce Kontrola fcí -> Kontrola jezdců

 

KONTROLA MÍSTŇÁKů

Vedoucí funkce: funfriend
Výplata: 4000 bodů
Počet kontroly: 10
Má na starost pohlídat, jestli se členové stáje dobře starají o místní koně, pejsky a mazlíčky, jestli je nepřetěžují apod. Také zaznamenávají jednoslovné zápisy. Své kontroly zapisují do Kontrola fcí -> Kontrola místňáků. Uživatelé nemusí místní zvířata krmit ani jim uklízet, to dělá služba. Není to ale ani zakázané, služba pomoc určitě ocení :)

 

KONTROLA NOVIN

Vedoucí funkce: Benjik
Výplata: 4000
Počet kontroly: 13
Uživatel s funkcí kontrola novin kontroluje články v novinách. Do novin nepatří sponzorství, soutěže, prosby o hlasy, odkazy na jiné weby, kradené fotky nebo obrázky, kradené texty, inzerce (+ jakékoli jiné porušování pravidel stáje). Dále také různé podvodné články (poutavý název článku, který nic neobsahuje apod.). Své kontroly zapisuje do Kontrola funkcí -> Kontrola novin (v sekci Ostatní). U kontrol je potřeba uvádět ve kterých novinách se objevil jaký článek, který tam nemá co dělat (nejlíp uvádět i odkaz na článek nebo na noviny).

 

KONTROLA PEČOVATELů

Vedoucí funkce: verka5
Výplata: 4000
Počet kontroly: 5
Kontrola pečovatelů sleduje, jak pečovatelé pracují. Je potřeba nahlásit, jakmile se pečovatel nepostará o zvíře, které si zamluvil v sekci Péče -> Pečovatel. Také když se pečovatel nestará o žádná cizí zvířátka - je neaktivní - je potřeba to napsat. Můžete do svých kontrol také psát kdo funkci vykonává v pořádku, kdo skvěle atd :) Kontroly pište do sekce Kontrola fcí -> Kontrola pečovatelů

 

KONTROLA PLEMEN

Vedoucí funkce: IchliebeBill14
Výplata: 4000
Počet kontroly: 26
Co se má dělat je asi jasné již z názvu funkce :o) Ano, kotntrolovat plemena koní. Někdy se totiž stane, že se u fotky fríse trvdí, že je to appaloosa a podobně. Kontrola plemen nemá nikomu rozkazovat, ale slušně poradit. Výplata je vysoká především proto, protože lidé s touto funkcí musí bezpečně poznat plemena podle fotky. Samozřejmě to nejde vždy, ale alespoň základní znaky a rysy jednotlivých plemen člověk s touto funkcí musí znát. Své rady píše uživatelům s nesprávně zařazeným plemenem vzkazem a také své kontroly zapisuje do Kontrola fcí -> kontrola plemen. U kontrol je potřeba uvádět komu poradil (vypsat jména lidí, kterým psal vzkaz), u koho si myslí že je špatné plemeno (vypsat jména koní) apod.

 

KONTROLA PSÍCH PLEMEN

Vedoucí funkce: Tigina9
Výplata: 4000
Počet kontroly: 36
Co se má dělat je asi jasné již z názvu funkce :o) Ano, kotntrolovat plemena (rasy) psů. Někdy se totiž stane, že se u fotky belgického ovčáka trvdí, že je to labrador a podobně. Kontrola plemen nemá nikomu rozkazovat, ale slušně poradit. Výplata je vysoká především proto, protože lidé s touto funkcí musí bezpečně poznat plemena podle fotky. Samozřejmě to nejde vždy, ale alespoň základní znaky a rysy jednotlivých plemen člověk s touto funkcí musí znát. Své rady píše uživatelům s nesprávně zařazeným plemenem vzkazem a také své kontroly zapisuje do Kontrola fcí -> kontrola psích plemen. U kontrol je potřeba uvádět komu poradil (vypsat jména lidí, kterým psal vzkaz), u koho si myslí že je špatné plemeno (vypsat jména psů) apod.

 

KOVÁŘ

Vedoucí funkce: Verunkah
Výplata: 4500 bodů
Počet kovářů: 40
Kovář vyřizuje žádosti uživatelů v sekci péče -> kovář. Svou práci zapisuje do kovářských deníčků koní, které okoval či mu nějak ošetřil kopyta (jen na základě žádosti v péče -> kovář). Neošetřuje koně, kteří nemají kováře zaplaceného - tj. mají u podkovy méně jak 40% Po zapsání do kovářského deníčku klikne na hotovo u příslušné žádosti. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

KRMIVÁŘ

Vedoucí funkce: lilik
Výplata: 4000 bodů
Počet krmivářů: 20
Krmiváři radí ostatním, jakou krmnou dávku mají dávat svému koníkovi. Také co mu dávat, jak často apod. Názory krmivářů můžou být různé, úplným neznalcům ale určitě poradí ;o) Radu od nich hledejte v sekci péče -> krmivář Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

LEKTOR

Vedoucí funkce: Lucy_Ann
Výplata: 4500
Počet: 20
Lektoři pořádají kurzy v pokecu. Tentokrát už se nedělí na koňské a psí lektory, každý může pořádat kurz o tom, čemu nejlíp rozumí ;) O každém svém kurzu informují na své nástěnce. Na konci každého kurzu můžou dávat účastníkům kurzu různé otázky týkající se předešlého výkladu, za správnou odpověď můžou odměnit max 25 body. Na jednoho účastníka max 500 bodů za jeden kurz. KURZY SMÍ POŘÁDAT JEN LEKTOŘI, NE NĚKDO JINÝ ZA NĚ!

 

PEČOVATEL

Vedoucí funkce: verka5
Výplata: jen to, co si vydělá za starání
Počet pečovatelů: 180
Postará se o vaše pejsky či mazlíčky, když si o to řeknete v péči->pečovatel. Jakmile zaškrtne, že se o určité pejsky či mazlíčky bude starat, tak se prostě starat musí, jinak může přijít o funkci. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

POMOCN9K

Vedoucí funkce: #SYSTEM#
Výplata: až 7000 bodů
Počet pomocníků: pro každého admina 1-5
Pomáhá adminům s tím, co zrovna potřebují, a s funkcemi. Každý pomocník má na starost určitou funkci (může jich být i více) a je tak jejím vedoucím. Dohlíží na to, aby uživatelé ve funkci dostatečně pracovali, upozorňuje na různé nedostatky, komunikuje s uživateli, zodpovídá jejich případné dotazy a řeší případné problémy (nutná je také komunikace pomocníka s adminem). Pomocník také navrhuje flákače na odebrání funkce, pomáhá adminovi stanovit výši výplaty a tak dále. Počet pomocníků je pouze na adminech.

 

POŘADATEL MINIAKCÍ

Vedoucí funkce: Krysta
Výplata: 5000 bodů
Počet pořadatelů: 26
Pořadatel miniakcí pořádá miniakce, ve kterých má jít o znalosti uživatelů! Odměna je maximálně 300 bodů za jednu miniakci. Pořadatel miniakcí nesmí pořádat názorové akce ani akce stupidní. Odměny musí odpovídat výkonu odpovídajícího - jestli musel přemýšlet, jestli se snažil atd. Pořadatel miniakcí musí zcela dodržovat pravidla a instrukce pro pořádání miniakcí a rozdávání odměn. Při jakémkoli porušení okamžitě přichází o funkci a může dostat i mastnou pokutu. Hodnocení akce typu: "pro mé kámoše body navíc" je opravdu nepřípustné! Taky akce dělejte sami a ne že tam dáte cizí akce... Akce typu "štěstíčko" jsou nepřípustné a stupidní! Dále není povoleno v akcích propagovat jiné weby či organizace - tj. v akcích nesmí být ani zmínka (např. o různých klubech, webových stránkách atd.)

 

PSÍ TRENÉR

Vedoucí funkce: Lilienka
Výplata: 4600 bodů
Počet psích trenérů: 58
Trenér vytváří zajímavé a originální tréninky (v sekci Tréninky) s otázkami, které se týkají textu, který sám sestaví. Nesmí kopírovat tréninky jiných trenérů a nesmí dávat stupidní otázky či odpovědi (např. kdo dělal tento test, líbí se vám tento pejsek; odpovědi typu nic, nevím apod.) - více přímo u zakládání tréninků. Trenér nesmí používat kradené fotografie ve svých trénincích! Dále může trénovat starým způsobem - své tréninky domlouvá přes vzkazy nebo přímo v pokecu. Je povinen je zapisovat do trenérských deníčků pejsků, se kterými trénoval. Nesmí zapisovat, když ve skutečnosti žádný trénink neproběhl. Také mu nejde zapsat do trenérského deníčku, když trénink není zapsán v péči u pejska.

 

PSÍ VETERINÁŘ

Vedoucí funkce: Verunkah
Výplata: 4500 bodů
Počet psích veterinářů: 34
Zkontroluje a ošetří vaše pejsky v sekci péče -> psí veterinář po zaplacení poplatku za veterináře 300 bodů. Nemusí mít licenci. Vyšetření vám zapíše do veterinárního deníčku u pejska.

 

PTAČÍ VETERINÁŘ

Vedoucí funkce: Verunkah
Výplata: 4500 bodů
Počet ptačích veterinářů: 6
Ptačí veterinář vyřizuje žádosti uživatelů v péče -> ptačí veterinář. Pozor! Musí také kontrolovat, jestli mají zájemci o ošetření zaplaceného veterináře. Pokud ne, musí počkat, až si ho majitel mazlíčka zaplatí - veterinář na to majitele upozorní. Své kontroly a vyšetření zapisuje do veterinárního deníčku mazlíčků. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

RÁDCE

Vedoucí funkce: Crasy


Výplata: 4500 bodů


Počet rádců: 60


Rádci odpovídají na všechny dotazy, které jim přijdou vzkazem. Vše podrobně a srozumitelně vysvětlí. Komu poradili zapisují do Kontrola fcí -> Rádce. Svou pomoc můžou nabízet i vzkazem.

 

SPRÁVCE CHATU

Vedoucí funkce: nonyx
Výplata: 4600 bodů
Počet: 40
Správce chatu má na starost udržovat pořádek v místnostech v pokecu. Všechny, kteří porušují pravidla, z místnosti vyhodí. Při každém vyhození uvádí důvod - ten může být dlouhý, proto do něj kopíruje i přesně to, co daný uživatel napsal. Vyhazování z chatu má být ve tvaru /kick loginuzivatele důvod

 

TRENÉR KONÍ

Vedoucí funkce: Pegas
Výplata: 4600 bodů
Počet trenérů: 60
Trenér musí mít licenci trenéra. Vytváří zajímavé a originální tréninky (v sekci Tréninky) s otázkami, které se týkají textu, který sám sestaví. Nesmí kopírovat tréninky jiných trenérů a nesmí dávat stupidní otázky či odpovědi (např. kdo dělal tento test; odpovědi typu nic, nevím, eeh, nezajímá mě to apod.) - více přímo u zakládání tréninků. Trenér nesmí používat kradené fotografie ve svých trénincích!

Dále může trénovat starým způsobem - své tréninky domlouvá přes vzkazy nebo přímo v pokecu. Je povinen je zapisovat do trenérských deníčků koní, se kterými trénoval. Nesmí zapisovat, když ve skutečnosti žádný trénink neproběhl. Také mu nejde zapsat do trenérského deníčku, když trénink není zapsán v péči u koně.

 

VEDOUCÍ KOŇSKÉHO KLUBU

Vedoucí funkce: Krysta
Výplata: 4000 bodů
Počet klubů: dle potřeby
Vedoucí klubu má na starosti jezdecký klub a jeho členy. V klubech můžou být jen lidé s jezdeckou licencí. Vedoucí klubu může z klubu vyloučit člena, který nemá koně. Členy jezdeckého klubu si ale nevybírá. A v žádném případě jim nevyčítá, že nemájí úspěchy! Naopak je musí povzbuzovat a poradit jim, jak je získat! Ani do klubové knihy nepatří žádné porušování pravidel, včetně inzerce, žebrání o hlasy apod! Vedoucí klubu dohlíží na dodržování pravidel a jde členům příkladem. Vedoucí klubu může pořádat klubové akce či soutěže, ne ale více než 1 týdně. Odměna pro jednoho uživatele nesmí přesáhnout 500 bodů! O přičtení bodů smí psát pouze adminovi, který má vedoucí klubu na starost!

 

VEDOUCÍ PSÍHO KLUBU

Vedoucí funkce: divoska131
Výplata: 4000 bodů
Počet klubů: dle potřeby
Vedoucí klubu má na starosti psí klub a jeho členy. Vedoucí klubu může z klubu vyloučit člena, který se neumí chovat. Členy klubu si ale nevybírá. A v žádném případě jim nevyčítá, že nemájí úspěchy! Naopak je musí povzbuzovat a poradit jim, jak je získat! Ani do klubové knihy nepatří žádné porušování pravidel, včetně inzerce, žebrání o hlasy apod! Vedoucí klubu dohlíží na dodržování pravidel a jde členům příkladem. Vedoucí klubu může pořádat klubové akce či soutěže, ne ale více než 1 týdně. Odměna pro jednoho uživatele nesmí přesáhnout 500 bodů! O přičtení bodů smí psát pouze adminovi, který má vedoucí klubu na starost!

 

VETERINÁŘ HLODAVCů

Vedoucí funkce: Grupy
Výplata: 4500 bodů
Počet veterinářů hlodavců: 15
Veterinář hlodavců vyřizuje žádosti uživatelů v péče -> veterinář hlodavců. Pozor! Musí také kontrolovat, jestli mají zájemci o ošetření zaplaceného veterináře. Pokud ne, musí počkat, až si ho majitel mazlíčka zaplatí - veterinář na to majitele upozorní. Své kontroly a vyšetření zapisuje do veterinárního deníčku mazlíčků. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

VETERINÁŘ KOČEK

Vedoucí funkce: funfriend
Výplata: 4500 bodů
Počet veterinářů koček: 15
Veterinář koček vyřizuje žádosti uživatelů v péče -> veterinář koček. Pozor! Musí také kontrolovat, jestli mají zájemci o ošetření zaplaceného veterináře. Pokud ne, musí počkat, až si ho majitel mazlíčka zaplatí - veterinář na to majitele upozorní. Své kontroly a vyšetření zapisuje do veterinárního deníčku mazlíčků. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

VETERINÁŘ KONÍ

Vedoucí funkce: Aridea
Výplata: 4500 bodů
Počet veterinářů: 44
Veterinář musí mít licenci veterináře. Veterinář vyřizuje žádosti uživatelů v péče -> veterinář. Pozor! Musí také kontrolovat, jestli mají zájemci o ošetření zaplaceného veterináře. Pokud ne, musí počkat, až si ho majitel koně zaplatí - veterinář na to majitele upozorní vzkazem. Své kontroly a vyšetření zapisuje do veterinárního deníčku koně - po tomto zapsání v sekci péče - veterinář klikne u dané žádosti na hotovo. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

VETERINÁŘ OSTATNÍCH MAZLÍČKů

Vedoucí funkce: divoska131
Výplata: 4500 bodů
Počet veterinářů ostatních mazlů: 15
Veterinář ostatních mazlíčků vyřizuje žádosti uživatelů v péče -> veterinář ostatních mazlíčků. Pozor! Musí také kontrolovat, jestli mají zájemci o ošetření zaplaceného veterináře. Pokud ne, musí počkat, až si ho majitel mazlíčka zaplatí - veterinář na to majitele upozorní. Své kontroly a vyšetření zapisuje do veterinárního deníčku mazlíčků. Neodškrtávejte v péči věci, které tam nepatří (tapetování a podobně), toto bude adminem smazáno. Při opakovaném odškrtávání věcí, které nemůžete splnit (nesmyslné, opakované atd) můžete přijít o funkci.

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 35859
Měsíc: 334
Den: 10