Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRAVIDLA

Pravidla stáje Ufonek

Zaškrtnutím políčka "Souhlasím s podmínkami" v registračním formuláři potvrdil uživatel svůj souhlas s těmito pravidly:

1.

Je povoleno mít pouze

jeden účet (profil)

. Při zjištění násobné registrace budou všechny účty podvádějícího bez náhrady

zrušeny

.2.

Připojuje-li se někdo další z vašeho počítače, je potřeba uvést ho ve svém profilu -> přesný login vepište do kolonky Další lidé. Když to neuděláte, bude to vypadat, že tu máte více účtů (a můžou tedy být smazány). Mezi uživateli na jednom PC nejsou povoleny žádné převody (např. v bazaru či na trhu). Nikdy nemůžeme na 100% vědět, že se uživatel nesnaží podvádět.3.

Je povinné držet své

heslo v tajnosti

. Nikdo jiný vaše heslo znát nesmí! Bude-li někdo vaše heslo vyžadovat, oznamte to ihned adminům, snaží se o zničení vašeho účtu. Nepřihlašujte se na jiný účet než svůj vlastní.4.

Ve všech částech stáje je povoleno používat pouze

vlastní

fotografie (vlastnoručně focené) nebo fotografie s povolením autora. K vlastním fotografiím i k fotografiím s povolením je nutné vždy uvést informace o fotografii:

celé jméno autora a kontakt na něj

(email), případně čím byla fotografie pořízena - u zvířat například v zajímavostech, v profilu co nejblíže k fotografii. Je nutné dodržet všechny podmínky autora k použití fotografie.

U zvířat je možno používat foto s povolením jen takové, které není v naší galerii

. Je také možné vybrat si foto z místní galerie dle postupu, více je uvedeno při vytváření či úpravě zvířátka. Vložením fotografie uživatel souhlasí s využitím fotografie pro účely stáje Ufonek.5.

Je zakázáno

jakkoli ovlivňovat hlasování

do výstav či závodů a podobných akcí (např. prosby o hlasy, výměny hlasů, upoutávky...) a to kdekoli (vzkazy, profil, pokec, kecálek, jméno koně...). Je zakázáno prosit o hodnocení profilu. Takovéto jednání je nefér a budeme ho pokutovat a trestat.6.

Je zakázáno tapetovat (psát to samé pořád dokola), nadávat ostatním či je jakýmkoli způsobem urážet - takové chování vede ke smazání profilu ze stáje. Sprostá slova se tu nepoužívají a nejsou tolerována.7. Reklama a upoutávky

na jakékoli

webové stránky

jsou tu

zakázány

. Tato činnost je pokutována. Při opakování vám bude

zrušen účet

. Adresu na svoji webovou stránku můžete uvést v profilu do kolonky Můj web. Dále můžete uvést web do kolonky původ fotografie, máte-li povolení od fotografa, který toto vyžaduje (může tam být ale uvedena skutečně pouze adresa webu daného fotografa). Také je zde možnost umístění vašeho banneru jakožto placené reklamy.8.

Ve vzkazech uvádějte odpovídající

předmět

. Předměty typu ahoj, tři tečky a podobně či vůbec žádné předměty nevypovídají o obsahu vzkazu a zvlášť pokud píšete adminovi, nemusí se vám na takový vzkaz dostat odpovědi. Když už potřebujete psát adminovi, tak s předmětem, který se týká vašeho problému.

POZOR - nepište jeden problém více adminům či rádcům.

9.

Je zakázáno rozesílání reklam a řetězových dopisů přes vzkazy či v jiných částech stáje. Mezi reklamy se počítá mimo jiné nabídka různých věcí v rámci stáje (připouštění, prodej koně, petice apod.), prosby o hlasování či upoutávky na jakékoli weby a podobně. Na prodej zvířat je vyhrazena kniha Tržiště a také místnosti v pokecu - Tržiště - body a Tržiště - SMS kredit.10.

Mezi koně patří pouze

koně

, mezi pejsky pouze

pejsci

a mezi mazlíčky pouze

zvířátka

. Chování lidí není povoleno v žádné z kategorií. Stejně tak nepatří mezi koně zebry a ani mezi mazlíčky koně (ti mají vlastní kategorii).11.

Účet, jehož uživatel jej používá v rozporu s dobrými mravy, platnými zákony, obecně uznávanými etickými a morálními principy společnosti nebo těmito pravidly, bude ze stáje odstraněn.12.

Uživatel, jehož účet byl smazán podle bodu 11., nemá nárok na žádnou náhradu za stav účtu před smazáním (koně, body, SMS kredit a podobně).13.

Závody se pořádají jen v rámci stáje. Není možné počítat body z jiných závodů, bylo by to nefér vůči ostatním členům stáje, kteří o těchto závodech nevěděli. Navíc jsou někdy cizí závody na naprosto jiné úrovni a za naprosto přehnané odměny.14.

Je zakázáno nabádat ostatní uživatele k porušování těchto pravidel (například nabízením hlasů do výstav těm, kteří si o to napíšou).15.

Je přísně zakázáno zneužívat případných nalezených chyb v systému. Uživatel každou nalezenou chybu nahlásí administrátorům.16.

Koně, psy a mazlíčky lze nabízet, prodávat a nakupovat pouze za body či SMS kredit. Jedinou další možností je výměna zvířete za zvíře. Prodej za reálné peníze či reálné věci není možný.17.

V případě podezření na porušení pravidel si provozovatel vyhrazuje právo nahlížet do veškerých neveřejných informací o uživateli (vzkazy, zápisníky apod.).18.

Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití účtu, které nebylo způsobené chybou provozovatele. Za zneužití účtu vinou uživatele (slabé heslo, vyzrazené heslo, neopatrné chování apod.) nese zodpovědnost výhradně uživatel. Za takovéto zneužití účtu nemá uživatel nárok na náhradu od provozovatele.19.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel bez předchozího upozornění. Uživatelé sledují změny pravidel a řídí se jimi.V jednotlivých sekcích se mohou objevit doplňující pravidla a vysvětlivky, je vhodné si vždy vše pořádně přečíst ;o)

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 35859
Měsíc: 334
Den: 10